O Hotelu

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Pruskiego***, otwartego w 2011 r., zlokalizowanego w samym sercu Ornety, w odległości zaledwie 37 kilometrów od głównej trasy E7. Nasze wnętrza nie mają nic z przeciętności – wszystko, co widzimy, to genialna mieszanka dobrego smaku i wspaniałej wyobraźni projektantów. Cechą wyróżniającą nasze pokoje, oprócz wysokiej jakości wyposażenia, jest czystość i dbałość o wygląd. Wybierając Hotel Pruski, mamy okazję zetknąć się z hotelem idealnym – wspaniale urządzonymi pokojami, znakomitą restauracją, spokojną, zieloną okolicą.

Ucieszy klientów nowoczesny, ze smakiem zaprojektowany wystrój ogólnodostępnych części hotelu oraz komfort i atmosfera prawdziwego relaksu, jaka bije ze stylowo urządzonych pokoi. Nie zapominamy również o Gościach poszukujących odrobiny relaksu, dla których w naszej ofercie uwzględniliśmy usługi: saunę fińską, różnego rodzaju masaże oraz mini fitness.

W Hotelu Pruskim, każdy pobyt jest wyjątkowy. Troszczy się o to uprzejmy personel, który zawsze gotowy jest do obsługi Gości na najwyższym poziomie. Hotel Pruski to wyjątkowe miejsce w Ornecie, do którego się zawsze powraca!

W ofercie posiadamy również wypożyczalnię rowerów.

Każdy miłośnik aktywnego wypoczynku znajdzie coś dla siebie.

Hotel akceptuje pobyt zwierząt. Obowiązuje dodatkowa opłata.